Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Tuvumā nav bankomātu?
Tuvumā nav bankomātu?

Lidostas un ceļojumu mezgli

Izbraucot vai ierodoties; visiem ceļotājiem ir pieejama skaidra nauda.

Skaidra nauda joprojām ir galvenā maksājumu izvēle ceļotājiem, tāpēc kāpēc gan nenodrošināt piekļuvi skaidrai naudai tieši tad, kad tā ir nepieciešama, izmantojot mūsu daudzfunkcionālos bankomātus.

Mēs esam vadošais lidostu bankomātu operators Eiropā ar vairāk nekā 600 bankomātiem 145 starptautiskās lidostās, kas mums uzticējušās, pateicoties mūsu darbības izcilībai un pievilcīgajam vērtības piedāvājumam. Mūsu bankomātu pakalpojumi lidostās ietver vairāku valūtu izsniegšanu, dinamisku valūtas konvertāciju, bezkartes izņemšanu, bankomātu reklāmu un citus pakalpojumus.

Ieguvumi lidostām un ceļojumu operatoriem:

Mūsu bankomātus var atrast lidostās, dzelzceļa stacijās, autoostās un galvenajos ceļojumu mezglos.

This image has an empty alt attribute; its file name is UK-Airport-and-Travel-Hub-Page-Photo.jpg

Mēs esam gandarīti, ka esam izvēlējušies Euronet bankomātu izvietošanai un darbībai mūsu lidostās gan kontrolējamajā, gan sauszemes lidostā. Euront komandas plašās zināšanas, pieredze un spēcīgā uz klientu orientētā orientācija ļāva ātri ieviest mūsdienīgus bankomāta pakalpojumus, kas koncentrējas uz pastāvīgu pieejamību un mūsdienīgu finanšu produktu nodrošināšanu mūsu klientu labā.


ANA – Aeroportos de Portugal

VIESMĪLĪBA UN ATPŪTA

Piedāvājot iespēju saņemt skaidru naudu uz vietas, jūsu klienti, visticamāk, paliks ilgāk un izmantos jūsu piedāvātās iespējas.

MAZUMTIRDZNIECĪBA

Mūsu bankomātu risinājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu piemēroti jebkuram mazumtirgotājam… maziem, vidējiem vai lieliem daudzu veikalu tīkliem.

PRODUKTI

Mūsu pārdošanas eksperti sadarbosies ar jums, lai kopā ar mūsu daudzveidīgo pakalpojumu klāstu atrastu jūsu uzņēmumam piemērotāko risinājumu.

KONTAKTS

Vēlaties uzzināt vairāk? Aizpildiet mūsu tiešsaistes veidlapu, un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.

Sazinieties ar mums

Meklēt