Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Tuvumā nav bankomātu?
Tuvumā nav bankomātu?

Bankomātu risinājumi ikvienam

Euronet EFT bankomātu risinājumi ir izstrādāti, lai apkalpotu dažādas uzņēmējdarbības nozares, un ir piemēroti jūsu biznesa videi, lai apmierinātu jūsu un jūsu klientu vajadzības pēc skaidras naudas.

Kā Euronet EFT bankomātu tirgotājam jums tiks nodrošināta nevainojama pieredze, kurā mēs uzņemsimies atbildību par:

Mūsu piedāvātie bankomāti ir izstrādāti darbam gan ar lieliem, gan maziem uzņēmumiem, un neatkarīgi no tā, kāda veida bankomāts jums tiek piedāvāts, tas būs aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, mūsdienīgu programmatūru un nozarē vadošajām funkcijām, piemēram, DIP karšu lasītājiem (kas aizsargā pret karšu pārtveršanu) un bezkontakta iespējām.

Mūsu bankomātus var atrast dažādos komerciālajos sektoros, sākot no maziem un vidējiem mazumtirgotājiem līdz lieliem mazumtirdzniecības tīkliem; tirdzniecības centros, lielveikalos, viesnīcās, ceļojumu centros, piemēram, lidostās, dzelzceļa stacijās un ostās. Mēs darbojamies arī pilsētu centros un sadarbojamies ar vietējām pašvaldībām, lai nodrošinātu bankomātu pakalpojumus attālākās un lauku apvidos, kur bankas pārtrauc vai slēdz savu darbību.

BANKAS

Ar mūsu ATM kā pakalpojuma vērtības piedāvājumu mēs piedāvājam bankām un finanšu iestādēm (FI) risinājumu, kā izmantot mūsu tehnoloģiju.

VIESMĪLĪBA UN ATPŪTA

Piedāvājot iespēju saņemt skaidru naudu uz vietas, jūsu klienti, visticamāk, paliks ilgāk un izmantos jūsu piedāvātās iespējas.

LIDOSTAS UN CEĻOJUMU MEZGLI

Mūsu bankomātu pakalpojumi ietver vairāku valūtu izsniegšanu, dinamisku valūtas konvertēšanu, bezkartes izņemšanu, bankomātu reklāmu un daudz ko citu.

MAZUMTIRDZNIECĪBA

Mūsu bankomātu risinājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu piemēroti jebkuram mazumtirgotājam… maziem, vidējiem vai lieliem daudzu veikalu tīkliem.

Sazinieties ar mums

Meklēt