Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Tuvumā nav bankomātu?
Tuvumā nav bankomātu?

Mazumtirdzniecība

Visiem ir vajadzīga nauda… padariet savu uzņēmumu par galveno punktu

Vai zinājāt, ka skaidra nauda joprojām ir galvenā maksājumu izvēle? Mūsdienās patērētāji, lai apmierinātu savas vajadzības pēc skaidras naudas, paļaujas tikai uz bankomātiem. Tehnoloģija ir attīstījusies tā, ka bankomāts tagad ir kas vairāk nekā tikai skaidras naudas izsniegšanas ierīce, un tas no jauna definē bankomātu tirgu. Euronet EFT sniedz jums iespēju izmantot iespējas, ko piedāvā šī jaunā bankomātu vide.

Mūsu bankomātu risinājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu piemēroti jebkuram mazumtirgotājam… maziem, vidējiem vai lieliem daudzu veikalu tīkliem.

Mūsu bankomātus var atrast suvenīru veikalos, kioskos, lielveikalos, veikalos, aptiekās, tirdzniecības centros un citur.

MAZIE UN VIDĒJIE MAZUMTIRGOTĀJI

Papildu pakalpojumu piedāvāšana klientiem

Mazie un vidējie mazumtirgotāji ikdienā apliecina skaidras naudas popularitāti, jo klienti turpina to izmantot. Īpaši tāpēc, ka nelielo preču pirkumi joprojām lielākoties tiek veikti skaidrā naudā. Šie bankomāti piedāvā klientiem vērtīgu piekļuvi skaidrajai naudai un veicina jaunu pircēju ienākšanu jūsu uzņēmumā, veicinot apmeklētāju plūsmu.

Mūsu bankomāti ar nelielām izmēriem maksimāli izmanto katru uzņēmuma platības collu. Mūsu fasādes bankomāti, iekštelpu bankomāti vai āra bankomāti tiks individuāli pielāgoti jūsu telpai, ierobežojumiem un prasībām, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un drošības elementus, kas garantē lietotājam draudzīgu lietošanu, vienlaikus ievērojot stingrus standartus.

Komersanta ieguvumi:

Mēs atklājām, ka tie ir profesionāli, efektīvi un uzticami, un ar prieku varam tos ieteikt!

Alan Murphy, MD at Garden Events Ltd.

LIELIE MAZUMTIRGOTĀJI UN ĶĒDES

Pašapkalpošanās bankas pakalpojumi jūsu telpās

Lieliem mazumtirgotājiem ar vienu vai vairākām filiālēm ir izdevīgi uzstādīt bankomātu uz vietas. Mūsu bankomātu risinājumi piedāvā uzticamu, ērtu un vienkāršu piekļuvi skaidrajai naudai vidē, kurai klienti uzticas – jūsu uzņēmumā. Tā rezultātā palielināsies pārdošanas apjomi un atkārtotu klientu skaits, kuri uzticas jūsu uzņēmumam un sniegtajiem pakalpojumiem! Līdztekus mūsu standarta visaptverošajam skaidras naudas izņemšanas no bankomāta vērtības piedāvājumam samazināsies jūsu darbības izmaksas, ļaujot jūsu darbiniekiem koncentrēties uz savu galveno funkciju – apkalpot klientus.

Komersanta ieguvumi:

VIESMĪLĪBA UN ATPŪTA

Piedāvājot iespēju saņemt skaidru naudu uz vietas, jūsu klienti, visticamāk, paliks ilgāk un izmantos jūsu piedāvātās iespējas.

LIDOSTAS UN CEĻOJUMU MEZGLI

Mūsu bankomātu pakalpojumi ietver vairāku valūtu izsniegšanu, dinamisku valūtas konvertēšanu, bezkartes izņemšanu, bankomātu reklāmu un daudz ko citu.

PRODUKTI

Mūsu pārdošanas eksperti sadarbosies ar jums, lai kopā ar mūsu daudzveidīgo pakalpojumu klāstu atrastu jūsu uzņēmumam piemērotāko risinājumu.

KONTAKTS

Vēlaties uzzināt vairāk? Aizpildiet mūsu tiešsaistes veidlapu, un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.

Sazinieties ar mums

Meklēt