Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Tuvumā nav bankomātu?
Tuvumā nav bankomātu?

Par mums

Mēs nodrošinām maksājumus, kas savieno uzņēmumus un patērētājus.

Kopš 1994. gada Euronet EFT nodrošina neatkarīgi pārvaldītus bankomātus visā pasaulē. Sākot ar pirmo bankomātu Ungārijā, mēs esam auguši, attīstījušies un paplašinājuši savu bankomātu piedāvājumu un maksājumu iespējas Eiropā, Āzijā un Amerikā. Tagad mēs pārvaldām vairāk nekā 50 000 bankomātu, kas katru gadu nodrošina piekļuvi skaidrajai naudai miljoniem klientu. Mūsu daudzveidīgais bankomātu portfelis ļauj mums nodrošināt tik ļoti nepieciešamo piekļuvi skaidrajai naudai un pakalpojumiem plašam uzņēmumu un patērētāju lokam, tostarp lauku un attālām kopienām.

Pateicoties mūsu unikālajām attiecībām, Euronet EFT ir piekļuve Euronet Worldwide globālajam maksājumu tīklam un to modernajai REN tehnoloģijai. Izmantojot to, mēs varam piedāvāt pielāgotus un inovatīvus pakalpojumus, kas mūsu bankomātos nodrošina fizisku un digitālu maksājumu iespējas, tostarp skaidras naudas izņemšanu bez kartes, skaidras naudas iemaksas, maksājumus ar QR kodu/barkodiem, naudas pārskaitījumus, digitālās dāvanu kartes, kā arī vairāku valūtu izsniegšanas un dinamiskas valūtas konvertēšanas iespējas. Šie pakalpojumi atšķiras atkarībā no valsts un līgumiem ar attiecīgajām pārvaldes iestādēm.

Mēs sadarbojamies arī ar bankām un finanšu iestādēm, kas vēlas pārvaldīt savus bankomātu tīklus, kā arī paplašināties ar vairāk klientu piekļuves punktiem, piedāvājot mūsu unikālo tehnoloģiju un ATM kā pakalpojuma risinājumu.

Euronet Worldwide ģimene


Euronet Worldwide ir nozares līderis drošu darījumu apstrādē un progresīvu maksājumu tehnoloģiju izstrādē. Mūsu vairāki pasaules mēroga tīkli katru gadu apstrādā miljardiem darījumu.
PRESES RELĪZES

Ria Money Transfer (“Ria”) ir globāls naudas pārvedumu nozares līderis, kas savus pakalpojumus piedāvā vairāk nekā 507 000 vietās vairāk nekā 160 valstīs. Papildus naudas pārvedumu pakalpojumiem Ria atsevišķos tirgos piedāvā arī čeku inkasāciju, rēķinu apmaksu, valūtas maiņu un digitālo priekšapmaksas saturu.
FACEBOOK | TWITTER

epay ir globāls priekšapmaksas produktu piegādātājs un izplatīšanas tīkls ar mazumtirdzniecības tīklu, kas aptver aptuveni 739 000 tirdzniecības vietu aptuveni 325 000 mazumtirdzniecības vietās visā pasaulē. epay ir inovāciju līderis elektronisko maksājumu risinājumu un mazumtirdzniecības naudas iekasēšanas sistēmu jomā.

Xe piedāvā visaptverošus starptautiskus naudas pārvedumu un valūtas riska pārvaldības (riska ierobežošanas) risinājumus. Viņu ārvalstu valūtas speciālistu komanda strādā ar dažāda lieluma Apvienotās Karalistes uzņēmumiem, lai uzlabotu to valūtas maiņas darījumu rezultātus.
BLOGS

Dolphin Debit Access nodrošina finanšu iestādēm efektīvāku alternatīvu iekšējai bankomātu pārvaldībai. Tie nodrošina pilnīgus, bezrūpīgus bankomātu tīkla pakalpojumus, kas aptver visus bankomātu pārvaldības aspektus, sākot ar vietas sagatavošanu un aprīkojuma iegādi un beidzot ar sistēmas atjaunināšanu un naudas pārvaldību.

Euronet Merchant Services sniedz iespēju piedāvāt saviem klientiem specializētu inovatīvu pakalpojumu klāstu, tostarp karšu pieņemšanu, DCC risinājumus un nodokļu atmaksu. Uzņēmumam ir plašs klientu portfelis, kas aptver gan 5 zvaigžņu Londonas viesnīcas, gan pasaules vadošos apģērbu un juvelierizstrādājumu zīmolus.

Pure Commerce ir daļa no Euronet Worldwide Inc uzņēmumu grupas un ir vadošais finanšu tehnoloģiju risinājumu piegādātājs banku un tirgotāju partneriem visā pasaulē. Uzņēmums specializējas valūtas maiņas un vairāku valūtu iegūšanas maksājumu risinājumos, kā arī komersantu daudzkanālu integrācijā.

Innova Taxfree ir uzņēmums, kas specializējas PVN atmaksāšanā ārvalstu tūristiem. Innova darbojas lielākajās Eiropas valstīs, piedāvājot Tax-free, mārketinga un komunikācijas pakalpojumus. Tās pakalpojumi piedāvā zīmoliem un mazumtirgotājiem visas administratīvās un grāmatvedības procedūras, kas saistītas ar PVN atmaksu, pilnīgi bez maksas.
JAUNUMI

Karjera Euronet EFT

Darbs Euronet EFT nenozīmē tikai darbu, tas piedāvā karjeru globālā maksājumu pakalpojumu sniedzējā, kura darbības centrā ir cilvēki. Vai vēlaties pievienoties profesionāļu komandai, kas nodrošina bankomātu risinājumus miljoniem cilvēku 365 dienas gadā?

Vai esat gatavs ieguldīt savas zināšanas uzņēmumā, kas balstās uz uzņēmējdarbības garu un kurā ikviens dod savu ieguldījumu tā panākumos? Ja atbilde ir ““, tad mēs vēlamies jūs uzklausīt!

Lai iegūtu vairāk informācijas par karjeras iespējām Euronet EFT, noklikšķiniet uz zemāk redzamās pogas.

Sazinieties ar mums

Meklēt