Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Palielini savus ienākumus ar bankomātu
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Uzstādiet bankomātu jūsu uzņēmuma telpās
Tuvumā nav bankomātu?
Tuvumā nav bankomātu?

Pašvaldības

Nodrošināt ērtu un drošu piekļuvi skaidrai naudai visiem iedzīvotājiem.

Piekļuve skaidrai naudai ir vērtīgs pakalpojums, kas palīdz vietējai ekonomikai attīstīties, un mēs uzskatām, ka ikvienam vienmēr ir jābūt iespējai izvēlēties maksājumu. Tagad vairāk nekā jebkad agrāk bankas atceļ filiāļu un bankomātu pakalpojumus, tāpēc mūsu mērķis ir atbalstīt vietējās un lauku kopienas, lai nodrošinātu drošu un ērtu piekļuvi skaidrai naudai ikvienam iedzīvotājam vai viesim.

Ar mūsu programmu “Bankomāti kopienā” mēs samazinām nepieciešamību lauku kopienām braukt uz lielākām pilsētām, sniedzot vērtīgu skaidras naudas pakalpojumu tieši jūsu kopienas centrā.

Turklāt mēs pielāgojam savu bankomātu dizainu, lai respektētu vides un kultūras mantojumu pilsētās un kopienās, kas mūs uzņem, un esam sadarbojušies ar vietējām pašvaldībām, kultūras mantojuma departamentiem un vietējiem māksliniekiem, lai bankomāts būtu ne tikai galvenais elements, bet arī mākslas darbs! Mēs vēlamies, lai mūsu bankomāti izceltos ar visiem pareizajiem iemesliem. Vēsturiski nozīmīgās vietās mēs cītīgi sadarbosimies ar pašvaldībām un attiecīgajiem dienestiem, lai nodrošinātu, ka bankomāts ne tikai tiek uzstādīts ar izpratni par konkrēto vietu, bet, ja bankomāts tiks noņemts, mēs atgriezīsim vietu tās sākotnējā stāvoklī.

Ieguvumi pašvaldībai:

Mūsu iedzīvotāji novērtē šī pakalpojuma vienmērīgu darbību un izmaksas, kas ir pilnībā salīdzināmas ar visiem citiem tirgū esošajiem bankomātiem.

Mayor OF Becov u Mostu

TIRGOTĀJS

Mūsu bankomātu risinājumi ir izstrādāti tā, lai tie varētu darboties daudzos uzņēmumos… mazos, vidējos vai lielos daudzu uzņēmumu ķēdēs.

BANKAS

Ar mūsu ATM kā pakalpojuma vērtības piedāvājumu mēs piedāvājam bankām un finanšu iestādēm (FI) risinājumu, kā izmantot mūsu tehnoloģiju.

PRODUKTI

Mūsu pārdošanas eksperti sadarbosies ar jums, lai kopā ar mūsu daudzveidīgo pakalpojumu klāstu atrastu jūsu uzņēmumam piemērotāko risinājumu.

Sazinieties ar mums

Meklēt